Neohodnotené
Kovová šatníková skrinka BOX KA Z4 – 4-dverová, s dverami v tvare Z, 1800x800x500 mm, sivá RAL 7035 – Z skrinka do šatne
V našej ponuke nájdete len pevné, celozvárané kovové skrinky!
Skrinka má celozváranú pevnú konštrukciu z oceľového plechu, ktorá je povrchovo upravená s vypalovaným práškovým lakom.
(Nedržíme skladom tento typ skríň, jedine len na objednávku s dodacou dobou do 4-5 týždňov)
Podľa potreby si môžete vyberať aj z našej ponuky príplatkovej výbavy a vytvoriť si tak šatník podľa Vašej predstavy:
Zadarmo od nás dostanete
| Kategória: | S dverami typu "Z" |
|---|---|
| Výška: | 1800 mm |
| Šírka: | 800 mm |
| Hĺbka: | 500 mm |
| Hrúbka plechu: | 0,7 mm |
| Počet dverí: | 4 |
| Šírka dverí: | 400 mm |
| Typ zámku: | Cylindrický zámok |
| Konštukcia: | Celozváraná |
| Farba korpusu: | RAL 7035 - Šedá |
Hlavné výhody našich skríň:
1. Materiál: oceľový plech I.triedy
2. Povrchová úprava: vypalovaný práškový lak
3. Typ konštrukcie: celozváraná pevná konštrukcia
4. Predĺžená záruka: 36 mesačná záruka
5. Hrúbka plechu: 0,7 mm
6. Ochranné plastové klzáky na spodku skrine
Výbava:
- miesto na menovku
- tyč na ramienka,
- háčiky na vešanie
- bezpečnostný zámok s dvomi kľúčmi
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár



