Šatňová lavica s roštom na obuv, dĺžka 2000 mm, RAL 7035 - Šedá
Pevná skladacia konštrukcia so sedacou časťou z lakovaného borovicového dreva 1. triedy.
Hladký povrch garantovane bez uzlov zaručuje kvalitné spracovanie, dlhú životnosť a elegantný vzhľad.
Naše lavičky dokazujú, že pevná konštrukcia, kvalitné drevo a elegantný vzhľad môžu bez problémov fungovať spolu a pritom sa nerozpadnúť po druhej sezóne.
| Kategória: | Montované |
|---|---|
| Dĺžka: | 2000 mm |
| Sedacia časť: | Laty |
| Rošt na obuv: | Áno |
| S opierkou a vešiakmi: | Nie |
| Typ konštrukcie: | Demont |
| Výška: | 450 mm |
| Hĺbka: | 290 mm |
| Dĺžka: | 2000 mm |
| Konštukcia: | Pevná / Skladacia |
| Farba konštrukcie: | RAL 7035 - Šedá |
| Drevo: | Borovicové drevo 1. triedy |
| Šírka dosky: | 120 mm |
| Hrúbka dosky: | 20 mm |
| Dosky zospodu vytužené: | Áno, s kovovou joklovinou |
Pevná skladacia konštrukcia so sedacou časťou z lakovaného borovicového dreva 1. triedy.
Hladký povrch garantovane bez uzlov zaručuje kvalitné spracovanie, dlhú životnosť a elegantný vzhľad.
Naše lavičky dokazujú, že pevná konštrukcia, kvalitné drevo a elegantný vzhľad môžu bez problémov fungovať spolu a pritom sa nerozpadnúť po druhej sezóne.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



